Вибір мінімийки

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua
10:00 - 15:00
Перерва: вихідний
Зараз відкрито

Мінімийки є побутові апарати високого тиску (АВТ).

Моделі фірми Karcher - це апарати з грязьовий фрезою, тобто з обертової зі швидкістю 4000 об / хв точкової струменем. Видаляє найстійкіші забруднення, забезпечуючи дуже високу продуктивність. Автоматичний вимикач: при перервах в роботі досить відпустити рукоятку пістолета - при цьому автоматично вимикається насос. Це забезпечує зменшення шуму і збільшення терміну служби. Включення помпи відбувається в зворотному порядку.

Міні мийки забезпечують ефективне і дбайливе очищення, перетворюють нудний процес наведення чистоти на справжню розвагу. Спеціальні миючі засоби для побутових міні мийок допоможуть додати автомобілю, човні або фасаду будівлі бездоганну чистоту.

Мінімийка високого тиску - незамінний помічник, при очищенні дому та саду. Висока продуктивність і якість минимоек не дасть Вам засумніватися в результатах прибирання. При використанні минимоек Ви зможете заощадити до 80% води, в порівнянні з використанням звичайного садового шланга.

Мінімийки Karcher бувають:  мобільні (з колесами або з ручкою для транспортування), з підігрівом або без підігріву води.

Тривалість роботи в день побутової минимойки до двох годин, підведення води може здійснюватися як з напору водопроводу, так і з резервуара (відро, бочка тощо). У робочому положенні тиск у побутових міні мийок становить від 20 до 150 Бар, водяний витрата при цьому складе до 600 л / год, електроживлення - змінний струм 1 ~ 220-230 В.

Принцип роботи мінімийки.

Електродвигун обертає похилу шайбу. Через ексцентрічної форми похілої шайби плунжера здійснюють зворотнього-поступальні Рухи. На кожен плунжер доводитися по два клапана. При Русі плунжера в нижню точку відкрівається всмоктуючій клапан и в камеру засмоктується Порція води. При Русі плунжера в верхню точку закрівається всмоктувальній клапан и відкрівається клапан високого тиску.

При відпуску курка пістолета виникає надлишковий тиск, спрацьовує перепускний клапан, шток якого впливає на мікровимикач і відключає харчування електродвигуна. При натисканні на курок пістолета шток перепускного клапана звільняє мікровимикач, і харчування знову подається до електродвигуна.

Матеріали.

Всі матеріали конструкції побутової минимойки відповідають пропонованим до них вимогам по експлуатації. Корпус минимойки виготовляється з міцного пластику, здатного витримати значне механічний вплив. Шланг високого тиску практично ідентичний професійним моделям. Єдина відмінність - мінімийка має пістолет спрощеної конструкції (для зниження собівартості) і легко розбираються трубки, насадки (для компактності зберігання).

Зазвичай мінімийка має алюмінієвий насосний блок, пластикові або металеві клапани. Застосування цих недорогих матеріалів дозволяє знизити вартість апарату (АВТ, призначені для професійного використання, мають насосний блок з високоякісного латунного сплаву і клапани з нержавіючої сталі). Недолік - обмеженість часу використання, не більше декількох годин в день. В іншому випадку, Вам необхідний високоякісний АВД для професійного використання в кілька робочих змін, для роботи без зупинки.

Комплектація.

Оснащення, кількість насадок і аксесуарів залежить від номінальної вартості апарату. У стандартний комплект поставки побутової минимойки входить: шланг високого тиску 6-12 м, пістолет, стандартна насадка з регулюванням тиску, штуцер. Деякі моделі мають невеликий бак для хімічних і миючих засобів, всмоктувальну трубку або спеціальну насадку для цих цілей.

Спеціальні насадки різнорідного призначення допоможуть Вам розширити сферу застосування побутових минимоек: чистка твердих підлог на великій площі, прочищення каналізаційних трубопроводів, мийка тиском прилеглих доріжок, чистка різних поверхонь від фарби піскоструминним пристроєм, очищення фасадів будівлі грязьовий насадкою (фрезою).

Для запобігання пошкодження помпи від бруду рекомендується використовувати водяний фільтр для минимоек.

Якість, простота використання, зручність, комфорт, широка сфера застосування і недорога ціна - ось переконливі аргументи для придбання минимойки.

Ми представляємо Вам продукцію компанії Karcher, давно працюють в сфері технологій миття і прибирання, яка пройшла численні випробування і отримала відмінні відгуки споживачів у всьому світі.

Все обладнання сертифіковане на території України і має гарантійний термін 12 місяців.

Побутові міні мийки Karcher (Керхер).

Всі побутові мінімийки високого тиску Karcher розбиті на серії:

1. Серія K2: для початку або в якості другого апарату.

Для універсальних мінімийок Karcher завжди знайдеться робота: завдяки компактності і малій вазі апарати модельного ряду K2 оптимально підходять для очищення садових меблів, велосипедів автомобілів і балконів. Крім того, вони виявляться ідеальним доповненням до вже наявного більш потужному апарату.

2. Серія K3: надійне підтримання чистоти навколо будинку.

До цього класу належать високопродуктивні мінімийки, здатні без проблем видаляти середні і сильні забруднення. Їх компактна конструкція забезпечує високу мобільність, необхідну для регулярного застосування.

3. Серія K4: в розрахунку на підвищені запити.

Ці апарати оснащені в розрахунку на регулярне звільнення великих площ від стійких забруднень. У комплект поставки входить широкий набір приладдя, що забезпечують максимальну зручність застосування.

4. Серія K5: підвищена ефективність, широке оснащення.

Ці минимойки оснащені в розрахунку на регулярне застосування на великих площах проти стійких забруднень. У комплект поставки входить широкий набір приладдя, що забезпечують максимальну зручність застосування.

5. Серія K6: велике оснащення для вирішення будь-яких завдань.

Оптимальне рішення для тих, кому доводиться часто вирішувати масштабні завдання чищення і боротися з сильними забрудненнями: високі параметри продуктивності забезпечують динамічну роботу, а велике оснащення вражає безліччю деталей, які знижують витрати зусиль при проведенні найрізноманітніших збиральних робіт.

6. Серія K7: професійний підхід до побутового прибирання.

За продуктивністю, рівнем оснащення і зручності застосування міні мийки модельного ряду K7 порівнянні з апаратами професійного призначення. Вони забезпечують швидку, зручну і грунтовну очищення великих площ навіть в разі екстремально сильних забруднень.

Ми в мережі