Вибір пароочисника

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0362.ua
10:00 - 15:00
Перерва: вихідний
Закрито

Пароочисник - побутовий прилад, призначений для очищення твердих поверхонь за допомогою струменя пари під тиском. Пароочищувачі можуть очистити підлогу і стіни, двері і вікна, сантехніку та м'які меблі, кахель і дзеркала, взуття та одяг. Діє пароочиститель просто: в паровому котлі вода перетворюється в дистильований пар, який виходить під тиском через спеціальну насадку.

Одним з найбільш високоефективних інструментів для прибирання житлового приміщення є пароочисник (парогенератор) Karcher. Всі пароочищувачі Karcher очищають поверхню за допомогою пари. Даний спосіб підходить для прибирання ванної кімнати, туалету, кухні, для очищення вікон, дзеркал, для догляду за виробами з текстилю.

Очищення паром має низку безсумнівних переваг:

1. Пароочисник може впоратися з найскладнішим і застарілим брудом, а також з будь-якими жирними плямами.

2. Пароочисник не просто очищає поверхню, але і дезинфікує її.

3. Пароочисник економить гроші (не треба купувати дорогі засоби для чищення), воду, і, головне, час.

4. Перегрітий пар може проникнути в місця, недоступні ганчірці, віника і пилососа, а, значить, квартира стане по-справжньому чистою.

5. За допомогою пароочисника можна знищити не тільки бруд і пил, але і пилового кліща, комах, бактерії і мікроорганізми.

6. Пароочисник дбайливо ставиться до очищення поверхонь. Дерево і пластик, метал і навіть шпалери від обробки паром не постраждають!

7. Але і цього мало! Ще пароочисник прекрасно бореться з запахами.

При прибиранні з пароочищувачем немає необхідності застосовувати хімічні засоби для чищення. Отже, таке прибирання екологічне і не викликає алергії.

Випускають різні моделі пароочищувачів. Ручний пароочищувач ідеально підходить для очищення невеликих забруднень. Поверхня, оброблена пароочищувачем, стане сухою вже через кілька хвилин. А розчинений бруд можна змити губкою або зібрати пилососом з аквафільтрацією. Ручний пароочищувач можна використовувати і в якості автомобільного пилососа. Для боротьби з серйозними забрудненнями підійде пилосос-пароочисник, який може і очищати парою, і всмоктувати пил і бруд, і навіть робити те й інше одночасно.

При виборі пароочисника насамперед зверніть увагу на вихідний тиск пара. При збиранні з пароочищувачем немає необхідності застосовувати хімічні засоби для чищення. Отже, така прибирання екологічна і не викликає алергії.

Випускають різні моделі пароочищувачів. Ручний пароочищувач ідеально підходить для очищення невеликих забруднень. Поверхня, оброблена пароочищувачем, стане сухою вже через кілька хвилин. А розчинену бруд можна змити губкою або зібрати пилососом з аквафільтраціі. Ручний пароочищувач можна використовувати і в якості автомобільного пилососа. Для боротьби з серйозними забрудненнями підійде пилосос-пароочисник, який може і очищати парою, і всмоктувати пил і бруд, і навіть робити те й інше одночасно.

При виборі пароочисника насамперед зверніть увагу на вихідний тиск пара.При збиранні з пароочищувачем немає необхідності застосовувати хімічні засоби для чищення. Отже, така прибирання екологічна і не викликає алергії.

Випускають різні моделі пароочищувачів. Ручний пароочищувач ідеально підходить для очищення невеликих забруднень. Поверхня, оброблена пароочищувачем, стане сухою вже через кілька хвилин. А розчинену бруд можна змити губкою або зібрати пилососом з аквафільтраціі. Ручний пароочищувач можна використовувати і в якості автомобільного пилососа. Для боротьби з серйозними забрудненнями підійде пилосос-пароочисник, який може і очищати парою, і всмоктувати пил і бруд, і навіть робити те й інше одночасно.

При виборі пароочисника насамперед зверніть увагу на вихідний тиск пара.Пароочисник з тиском менше 3 бар серйозний бруд відчистити не зможе. Зверніть увагу, існують моделі пароочищувачів без котла, тиск пари на виході таких пароочищувачів практично відсутній, і область їх застосування досить обмежена. Ємність котла пароочисника від 400 мл до 2,5 літрів. Однієї заправки в 2,5 літра має вистачити на повне прибирання стандартної трикімнатної квартири. Мінімальна потужність пароочисника - 1000 Вт. Практично всі пароочищувачі комплектуються змінними насадками для чищення різних поверхонь або предметів.

Найвідоміший виробник пароочищувачів -  німецька фірма Karcher.

Пристрій пароочисника:

Парогенератор складається з парового котла і ТЕНу для нагріву води. Подача пари здійснюється за допомогою різноманітних насадок. Пароочищувачі (парогенератори) Karcher мають функцію видалення накипу. Конструкція сопла дозволяє використовувати пароочищувачі Karcher для роботи важкодоступними ділянками. Крім насадок в комплектацію входить абразивний мікроволоконні серветка для видалення мильних і вапняних розлучень.

Принцип дії парогенераторів:

Протягом певного часу ТЕН нагріває воду до кипіння. У паровому котлі утворюється пара під тиском. Спрямований на зовнішніх поверхнях, пар розчиняє забруднення. Для остаточного видалення бруду використовується насадка пароочисника або серветка. Під час прибирання з парогенератором не потрібні чистячі і миючі засоби. Крім очищення пароочисник karcher може застосовуватися для дезінфекції поверхні.

Характеристики пароочісніків Karcher:

Потужність - вказує на продуктивність моделі. Чим вище цей показник, тим ефективніша робота парогенератора.

Ємність резервуара з водою - чим вищий цей показник, тим довше тривалість роботи парогенератора. Безперервна робота апарату забезпечується за рахунок 2-х резервуарной системи.

Вага - це ергономічний фактор, що впливає на зручність і комфорт в роботі.

Види парогенераторів Karcher:

Компактний клас - розрахований для нерегулярної роботи, дозволяє проводити швидке і легке прибирання. Популярна модель - легкий пароочиститель Karcher SC-1020. Модель комплектується насадкою для прибирання підлоги, ручні і точкова насадками.

Характеристики: потужність - 1500 Вт, об'єм води, що заливається - 1,2 л, макс. тиск пара - 3,2 бару, вага - 3,7 кг.

Комфортний клас - парогенератор з широкою стандартною комплектацією Karcher SC-1030. Для чищення і прасування - компактні, переносні апарати очищають підлоги і будь-які тверді поверхні. Модель комплектується насадкою для прибирання підлоги, ручні і точкові насадками, а також праска.

  Характеристики: потужність - 1500 Вт, об'єм води, що заливається - 1,2 л, макс. тиск пара - 3,2 бару, вага - 3,7 кг.

Екстраклас - для ефективного вирішення будь-яких завдань очищення.

За допомогою паропилососа SV-1802 з водяним фільтром можна робити обробку парою, прибирати пил і вологу, бруд, а також гладити. Унікальна система фільтрації включає водяний і НЕРА-фільтр, що затримують пил настільки ретельно, що повітря з пилососа стає навіть чистіше навколишнього. Характеристики: потужність - 2300 Вт, об'єм котла - 1,2 л, макс. тиск пара - 4 бари, вага - 9,5 кг.

Ми в мережі